< Visos paslaugos

SCHUCO PVC langai

Kokybiški plastikiniai langai yra tikrai puiki investicija siekiant gyventi šilčiau.
Rinktis plastikinius langus verta  dėlto, kad jie yra pigesni nei mediniai ar aliuminiai. Gerų plastikinių langų kaina yra perpus mažesnė, negu aliuminių ar medinių.
Plastikiniai langai reikalauja minimalios priežiūros. Kartą į metus patartina sutepti tarpines, apkaustus.
Plastikiniai langai yra labai šilti bei sandarūs. Standartinio 5 kamerų lango su 2 stiklų paketu šilumos perdavimo koeficientas (U) – atvirkštinis dydis varžai, gali būti 1.3-1.4. Tai  geri rodikliai. Pagerinti šitą rodiklį galima įstatant  trijų stiklų stiklopaketą su Swisspacer rėmeliu
ir  apšiltinti stiklopaketo briauną naudojant specialią tarpinę.
Mūsų plastikiniai langai gaminami iš ekologiškų medžiagų, atitinka Europos kokybės reikalavimus, ženklinami CE atitikties ženklu.
Plastikinius langus gaminame individualiai pagal dydį, dizainą, atidarymo pobūdį ir kitas technines sąvybes.

imagesCT70AS durys imagesSCH CAVA RONDO

Profilių sistema GEALAN S 8000

Aptakaus kontūro, modernaus dizaino GEALAN S 8000 sistemos profiliai suteikia iš jų pagamintiems langams elegancijos. Didelis montavimo gylis – 74 mm – leidžia profilius naudoti gaminant dideles langų konstrukcijas, kur reikalingas didelis konstrukcijos stabilumas ir tvirtumas.

Į langus, pagamintus iš GEALAN S 8000 sistemos profilių galima įmontuoti savaiminio vėdinimo sistemas GECCO (GEALAN CLIMA CONTROL).

Profilių sistema GEALAN S 9000

Naujojoje GEALAN S 9000 trigubo sandarinimo profilių sistemoje apjungta centrinio ir išorinio sandarinimo sistemų privalumai. Didelis, net 82,5 milimetrų montavimo gylis, 6 vidinės kameros lango varčios ir rėmo profiliuose, 3 sandarinimo tarpinės užtikrina dar geresnę šilumos ir garso izoliaciją. Iš tokios sistemos profilių pagaminti langai atitinka energiją taupantiems langams keliamus reikalavimus.

GEALAN S 8000


vokaSumąstote keisti langus arba atlikti jų remontą, įstiklinti balkoną, pavėsinę  arba žiemos sodą, susisiekite su mumis. Mes būtinai Jums padėsime.