< Visos paslaugos

PVC durys

Rinkdamiesi naujas plastikines  lauko duris, gerai įsiklausykite į specialistų rekomendacijas, nes naujų durų išsaugoma šiluma priklauso ne tik nuo durų profilių, bet ir nuo tinkamai apšiltintų namo sienų.
Nepamirškite – lauko durys – namo vizitinė kortelė, jas pastebi kiekvienas svečias. Durys turi būti ne tik gražios, derėti prie namo išorės, bet ir ilgai tarnauti.
Lauko durys gali būti  iš trijų , penkių , šešių kamerų PVC profilio , standartinio tipo arba  pagal  Jūsų  norus –  Jūsų išskirtinio dizaino.
Durų kaina priklauso ne tik nuo pasirinkto profilio ir dizaino , bet ir nuo užraktų komplektacijos.

GEALAN Lauko ir terasos durų profilių sistemos

Gealan durys S8000GEALAN S 8000 IQ lauko durys – tvirta ir patraukli namo vizitinė kortelė

Gražios lauko durys teisėtai laikomos namo vizitine kortele ir architektūrinio stiliaus išraiška. Durys suteikia fasadui originalų nepakartojamą stilių, tuo pačiu jos turi būti ir tvirtos, ir saugios, ir atsparios aplinkos poveikiui. Siekdama kuo aukštesnių S 8000 IQ sistemos durų tvirtumo ir stabilumo rodiklių bendrovė GEALAN sukonstravo profilio vidines pertvaras tokiu būdu, kad tapo įmanoma naudoti plataus profilio armatūrą. 74 mm pločio profilio vidinės pertvaros ir jų išdėstymas leido padidinti naudojamos plieninės armatūros standumą 30%. Armatūroje išfrezuojamos ertmės spynai. GEALAN slenksčio laikikliai užtikrina tvirtą staktos ir slenksčio sujungimą. Siekiant išvengti varčios išsikraipymų bei užtikrinti kampų stabilumą yra naudojamos suvirinamos kampų jungtys. Didelis komplektuojančių dalių pasirinkimas leidžia pagaminti  skirtingų  konfigūracijų  ir  tipų  duris.

Galima naudoti įvairius apkaustus ir spynas, taip pat įvairius durų varčios užpildus. Jos gali būti atidaromos tiek į išorę, tiek į vidų. Durų varčios gaminamos ne tik iš baltų, bet ir iš spalvotų ACRYLCOLOR profilių, o taip pat ir iš profilių, padengtų dekoratyvine  medieną  imituojančia  bei  spalvota plėvele  su  medžio  rievių  faktūra.

S 9000 lauko durys

Gealan durys S9000.gif

S 9000 profilių sistema yra technologiškai novatoriška sistema, kurią sėkmingai galima naudoti tiek naujai statomuose, tiek renovuojamuose pastatuose, siekiant kuo geresnių energetinio efektyvumo rodiklių. Tokiu būdu, S 9000 sistema tampa naująja platforma, skirta gaminti įvairių konstrukcijų langus, balkonų ir lauko duris, o taip pat ir pakeliamas-nustumiamas duris iš GEALAN profilio.


vokaSumąstote keisti langus arba atlikti jų remontą, įstiklinti balkoną, pavėsinę  arba žiemos sodą, susisiekite su mumis. Mes būtinai Jums padėsime.