Pakeliamos-nustumiamos GEALAN S 9000 terasos durys

TERASOS

Slankiojančios durys yra klasikinė šiuolaikinio būsto dalis. Dideli stiklo plotai suteikia namams elegancijos, atsiranda didesnės erdvės pojūtis, į namus patenka daugiau šviesos. Naujos pakeliamos-nustumiamos GEALAN S 9000 durys atitinka ne tik estetinius  ir  funkcinius,  bet  ir  techninius  slankiojančioms  durims  keliamus  reikalavimus.

PRIVALUMAI

Puikūs šilumos izoliacijos rodikliai

Modulinės konstrukcijos šilumos laidumo koeficiento reikšmė Uf gali siekti iki 0,95 W/m²K, o tai atitinka pasyvių namų durims keliamus reikalavimus. 5 vidinės varčios profilio kameros ir 82,5 mm montavimo gylis sąlygoja puikius šilumos izoliacijos rodiklius, kurie atitinka pasyvių namų durims keliamus reikalavimus. Trigubas stiklo paketas dar labiau gerina  durų  šilumos  izoliacijos  savybes. Naujas GEALAN S 9000 sistemos pakeliamas-nustumiamas duris galima stiklinti trigubu iki 52 mm  pločio  stiklo  paketu  (su  GEALAN STV® –  iki  54 mm).

Efektyvumas

Net standartinės komplektacijos durys pasižymi geriausiais šilumos izoliacijos rodikliais, optimaliomis pritaikymo galimybėmis ir inovaciniais sprendimais.

Modernumas

Modernioms nustumiamoms-pakeliamoms durims naudojamas žymiai siauresnis stiklinimo profilis ir matoma konstrukcijos dalis susiaurėja, o šiluminės  savybės  lieka  nepakitusios.

Įvairovė

Daug apdailos galimybių ir įvairių atidarymo būdų.

Lengva ir patogu

Pakeliamos-nustumiamos GEALAN S 9000 durys labai lengvai valdomos. Uždaryti ar atidaryti galėsite net ir su viena ranka. Dideli stiklo plotai ir žemas slenkstis vizualiai panaikina barjerą tarp lauko ir vidaus. Siauras stiklinimo profilis ne tik suteikia visai konstrukcijai lengvumo ir elegancijos, bet ir praleidžia daugiau šviesos.

Papildoma izoliacija

Naujų pakeliamų-nustumiamų durų staktoje sumontuoti du lygiagretūs armatūros profiliai atskirose kamerose, kurios apsprendžia standumo elementų atskyrimą. Geresnei šilumos izoliacijai pasiekti yra galimybė viduriniąją kamerą užpildyti pagal unikalią šilumos izoliacijos technologiją GEALAN IKD®. GEALAN IKD® – inovatyvi GEALAN technologija šilumos izoliacinių savybių pagerinimui. Vidinės profilio kameros izoliacijos technologijos IKD® panaudojimas dar labiau pagerina šilumines durų charakteristikas, o  profiliai  tiekiami  jau  su  IKD®  užpildu.